Жалпы білім беру пәндері бойынша Республикалық олимпиаданың І кезеңі

Жалпы білім беру пәндері бойынша Республикалық олимпиаданың
І кезеңі (мектептік) қорытындысы бойынша жүлделі орын иегерлерін ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!!
І орын
1) Молдабекова Аружан 7 сынып оқушысы (қазақ тілі мен әдебиеті)
2) Туяқ Ақлима 8 сынып оқушысы (қазақ тілі мен әдебиеті)
3) Жаксылыкова Дария 9 сынып оқушысы (қазақ тілі мен әдебиеті)
4) Арман Аружан 10 сынып оқушысы (қазақ тілі мен әдебиеті)
5) Жумабаева Амина 7 сынып оқушысы (орыс тілі мен әдебиеті)
6) Батырбекова Илана 9 сынып оқушысы (орыс тілі мен әдебиеті)
7) Айдар Алия 7 сынып оқушысы (ағылшын тілі)
8) Төлеу Асар 8 сынып оқушысы (ағылшын тілі)
9) Кобланды Диана 10 сынып оқушысы (ағылшын тілі)
10) Қуан Ақерке 8 сынып оқушысы (математика)
11) Есімхан Диана 7 сынып оқушысы (математика)
12) Абдрахманов Нурбек 8 сынып оқушысы (информатика)
13) Калихан Гүлназ 8 сынып оқушысы (физика)
14) Нуртаева Дарига 7 сынып оқушысы (химия)
15) Исмаилов Нурлыбек 8 сынып оқушысы (химия)
16) Каирбекова Томирис 8 сынып оқушысы (география)
17) Испулова Меруерт 11 сынып оқушысы (география)
18) Агдавлетова Малика 9 сынып оқушысы (биология)
19) Ерсабирова Нургуль 8 сынып оқушысы (Қазақстан тарихы)
20) Утегенова Мерей 10 сынып оқушысы (Қазақстан тарихы)

ІІ орын
1) Фазыл Гүлім 7 сынып оқушысы (қазақ тілі мен әдебиеті)
2) Тулегенова Аруна 8 сынып оқушысы (орыс тілі мен әдебиеті)
3) Орумбаева Жансулу 8 сынып оқушысы (география)
4) Тулебаева Камилла 7 сынып оқушысы (биология)
5) Курмантаева Шынайым 10 сынып оқушысы (биология)
6) Исмаилова Асия 11 сынып оқушысы (биология)
7) Карпиков Айтуар 10 сынып оқушысы (Қазақстан тарихы)

ІІІ орын
1) Сандыбаева Айсу 7 сынып оқушысы (қазақ тілі мен әдебиеті)
2) Тынымбай Айым 8 сынып оқушысы (қазақ тілі мен әдебиеті)
3) Усенова Дарина 9 сынып оқушысы (орыс тілі мен әдебиеті)
4) Жанатай Альмерек 8 сынып оқушысы (информатика)
5) Дукенбаев Айтуар 10 сынып оқушысы (география)
6) Жаксылыкова Камила 7 сынып оқушысы (биология)
7) Абитова Жанель 8 сынып оқушысы (биология)
8) Даулет Айдана 8 сынып оқушысы (Қазақстан тарихы)
9) Орумбаева Құралай 10 сынып оқушысы (Қазақстан тарихы)
10) Илькенов Арсен 9 сынып оқушысы (Өзін-өзі тану)

Сондай-ақ оқыңыз:

Пікір қалдыру

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *